pikare_logo - Kopya

lis ort
pikare-lise pikare-ortaokul
facebook-hover twitter-hover instagram-hover

DERS PROGRAMLARI

Okulumuzun web adresine gitmek için www.pikarebutikkoleji.com adresine tıklayınız.

TEMEL LİSE PROGRAMI:

Lise 1:Tüm Anadolu liselerinde uygulanan program Pikare'de İngilizce ağırlıklı olarak uygulanır.Etütlerde ve hafta sonları İngilizce ağırlıklandırılmış program uygulamalı olarak işlenmektedir.Lise 1 aynı zamanda YGS'nin temeli olması sebebiyle öğrencilerin akademik yönlerine ağırlık verilmektedir.

LİSE 2:Tıpkı lise 1'de olduğu gibi Anadolu liselerinin ingilizce ağırlıklı programları uygulanmaktadır.Lise 2'de öğrencinin lise 1 müfredatı da tekrar edilerek lise 3. sınıfa sağlam bir zeminle geçiş yapılması hedeflenmektedir.

LİSE 3:Okulumuz için bir dönüm noktasıdır.YGS ve LYS hazırlığının start verildiği dönemdir.Seçmeli ders olarak sayısal öğrencilerine fizik,kimya,biyoloji;eişt ağırlık ve sözel öğrencilerine tarih,coğrafya,felsefe grubu ders seçenekleri tercih edilmektedir.Matematik dersleri zaten temel liselerin vazgeçilmez ana dersleridir.

LİSE 4:Lise 3'te vermiş olduğumuz start lise 4'te tüm hızıyla devam eder.Amaç birinci dönem sonu olmadan konuları bitirip bol bol soru çözümü ve deneme sınavlarıyla genel tekrar yapmaktır.

e-okul e-okul

testcozumleri

ösym