pikare_logo - Kopya

lis ort
pikare-lise pikare-ortaokul
facebook-hover twitter-hover instagram-hover

Pİ Kare Butik Eğitim Kurumları - Hakkımızda

Pİ KARE EĞİTİM KURUMLARI

239A6300

Hakkımızda

Pi Kare 1998 yılında "özel ders grubu" olarak faaliyetlerine başladı. 1998-2004 yılları arasında binlerce öğrencisini Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine ve Anadolu Liselerine yerleştirmeyi başaran Pi Kare, ilk dershanesini 2004 yılında Ümraniye’de açtı. 2004-2009 yılları arasında 5 yıl süreyle klasik kitle dershaneciliği yapan Pi Kare bu süre zarfında binlerce öğrenciye ulaşarak adından en çok söz ettiren dershane oldu. Ancak değişen koşullar ve anlayışlar Pi Kare’yi de değişime sevk etti. Kendi misyonunu koruyarak "butik dershane" olma kararı alan Pi Kare, 2009’dan 2013-2014 eğitim-öğretim dönemine kadar butik dershane olarak faaliyet gösterdi. 2013-2014 Pi Kare Koleji olarak yeni bir yol haritası çizdi. Kişiye özel modelin geliştirildiği Pi Kare’de öğrenciler de veliler de aradıklarını tek bir çatı altında bulmaktadırlar. Bu anlayışla hareket eden Pi Kare başarılarını katlayarak yoluna devam etmektedir

Pİ KARE EĞİTİM KURUMLARI 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında ortaokul düzeyinde de faaliyetlerine Başlamıştır

Pİ Kare Koleji temel lise olarak 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında okul faaliyetlerine başlamıştır. Uyguladığı butik eğitimi okul alanında da sürdürmek için tüm çalışmalarını tamamlayan Pİ Kare Butik Koleji 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında ders başı yapmıştır. İstanbul'un ilk temel lisesi niteliği taşıyan Pİ Kare Butik Koleji, Ataşehir bölgesinin ilk butik koleji niteliği taşımaktadır. Temel lisemizin web adresini incelemek için lise.pikarekoleji.com adresine gidiniz.

Ataşehir'in ilk butik ortaokulu 2015-2016 eğitim öğretim yılında açıldı. Ataşehir-Küçükbakkalköy'de açılan butik ortaokul kolejimizde akademik başarı merkezli bir eğitim öğretim modeli uygulamaktayız.

Pİ Kare Eğitim Kurumları insan odaklı eğitim öğretim anlayışıyla hareket etmektedir. Şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman çağdaş, modern, evrensel değerlere bağlı bir nesil yetiştirmenin gayreti içerisinde olacaktır.

KURUCU
ADEM KAS

e-okul e-okul

testcozumleri

ösym