pikare_logo - Kopya

lis ort
pikare-lise pikare-ortaokul
facebook-hover twitter-hover instagram-hover

Pİ Kare Butik'te Eğitim Koçluğu

Temel lisemizin ve ortaokulumuzun web adresine gitmek için www.pikarebutikkoleji.com adresine tıklayınız.

Pİ Kare Butik - Paradigma Eğitim Danışmanlık İşbirliği

Pİ Kare Butik , 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı için Paradigma Eğitim Danışmanlıkla işbirliği yaparak öğrencilerine en mükemmel eğitim koçluğu hizmetini vermek için anlaşma yaptı.Bu yıl uygulamış olduğumuz programla mükemmel neticelere ulaştık.Aynı programları daha da geliştirerek 2016-2017 eğitim öğretim yılı için de uygulama kararı aldık.Eğitim koçluğu başarımızı yeni dönemde de devam ettirmek için tüm çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz.

2015-2016 Eğitim- Öğretim yıllarında tüm öğretmenlerimize almış olduğumuz eğitim koçluğu sertifikalarıyla öğrencilerimize en mükemmel eğitimi vererek öğrencinin başarısını daha da yükseltmesini sağladık; çünkü biliyoruz ki öğrenciye sadece ders vermek bu işin bir yönüdür.Asıl yapılması gereken öğrencinin takip edilmesidir.Peki nedir bu eğitim koçluğu:

Eğitim Koçluğu Programı Nedir?

Sınava hazırlıkta öğrenci-okul –dershane koordinasyonu sağlamak , eğitimdeki sıkıntıları aşmak , öğrencinin diğer öğrencilerden farkını göz önünde bulundurup yol haritası çıkarmak , öğrencinin özgüvenini ve motivasyonunu sürekli arttırmak , veli ile öğrenci arasında sınava hazırlıkta köprü oluşturmak , okul derslerini , deneme sınavlarını takip etmek , öğrenciye hedef belirlemesinde ve meslek seçiminde yardımcı olmak , test çalışma tekniğinin gelişmesi için özel çalışmalar hazırlamak için geliştirilen eğitim öğretim programıdır.

Pİ Kare Butik'te Eğitim Koçluğu

Pİ KARE'de her öğrencinin bir eğitim koçu vardır. Okul dersleri, yazılıları, deneme sınavları, ödevleri çok sıkı takip edilir. Sınav hazırlığı her öğrencinin eğitim koçu tarafından kişiye özel olarak düzenlenir ve uygulanması sağlanır. Öğrencinin başarısı sık sık ölçülüp gerekli değerlendirmeler her öğrenciye özel olarak yapılır. Pikare'de öğrencinin başarısı belirli aralıklarla koçu tarafından veliye aktarılır.

Pİ Kare Butik'in Kalite Politikası

Ülke eğitim-öğretimine önemli katkılarda bulunan , öğrenci ve ailesine karşı sorumluluklarının bilincinde , sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan , teknoloji ve kalite açısından eğitim sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz ; öğrencilerimize en yüksek başarıyı sağlatacak eğitim ve öğretim hizmetlerini öğrencilerimize en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli öğrenci - veli memnuniyetini sağlamaktır.

Öğrencilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Bu bağlamda amacımız; bütün eğitim öğretim faaliyetlerinde ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak ,öğrencilerimize dünya perspektifi sunmak , bunu bir yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir

Daha kalitesini bir başka yerde göremeyeceğiniz öğretim modeli Pİ KARE BUTİK KOLEJİ çalışanlarıyla mümkündür.

e-okul e-okul

testcozumleri

ösym