Yayınlarımız

Bir okulda aranması gereken en önemli unsurlardan biri de okulun öğrencilerine sunmuş olduğu yayınlardır. Okulun kullanmış olduğu yayın, öğrencinin başarıya ulaşmasında önemli bir yer tutar. Yanlış seçilmiş bir tercih öğrencinin zaman kaybetmesine, başarıya ulaşamamasına neden olur.

Pikare,Çalışkan Yayınları,Test Okul,Kafa Dengi Yayınları ile çözüm ortaklı çalışmaktadır. Bu yayınlara ek olarak farklı yayınlarla da öğrenciyi besleyerek öğrencinin farklı soru tiplerini görmesini sağlamaktayız.Soru bankası olarak 5-6 farklı yayının sorularını çözdürerek öğrenciye ufuk açmaktayız.Yaklaşık 8-9 ayrı yayınevinin Türkiye geneli deneme sınavlarını uygulayarak öğrencilerimizi sıkı bir şekilde sınavlara hazırlıyoruz.

Bir eğitim kurumu sadece bir yayına bağlı program uygulamamalıdır; öğrenciye farklı bakış açıları sağlayacak farklı yayınlardan da soru çözümü yapılmalıdır ki öğrencinin farklı soru tiplerini görmesini sağlasın.

Okulumuzda tüm branşlardan konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, mödüler sistem dergiler, genel tarama testleri, akıllı tahtaya uyumlu akıllı kitap ve defterler ve bol bol deneme sınavlarıyla(Türkiye geneli) öğrencinin bilgi eksikliği her yönden tamamlanmaya çalışılmaktadır.

Bunun yanında çeşitli rehberlik testleriyle öğrenci değerlendirilmekte bu bilgiler veliyle paylaşılmaktadır.